הרצאות

במגוון תחומים ונושאים

הרצאה

כלים
להצלחה
בהשקעות

הרצאה מרתקת בה אחשוף שיטות וטכניקות אשר יגדילו את הרווחים שלכם ונלמד כיצד עם קצת ידע וטיפים מעשיים נוכל כולנו לעשות הרבה יותר כסף בטווח קצר יותר.

בהרצאה נדבר על הדרכים והשיטות להעלות את הרווחים שלכם בטווח הבינוני והארוך, ואיזה משקיעים אתם ומה מתאים לסגנון שלכם.  נדבר על אפקט הריבית דה ריבית – מהו ואיך אני יכולה לשדרג אותו אילו אפשרויות השקעה היום יש שרק המשקיעים המתוחכמים והבודדים נחשפים אליהם ועוד כלים נוספים רבים להצלחה שאני ולקוחותיי משתמשים בהם באופן יום יומי.

הרצאה

מקסימום
רווח

"בטוח כמו כסף בבנק", הריבית הנמוכה, כמעט אפסית, שולטת בכלכלה הישראלית בעשור האחרון, מביאה לכך שהכסף ששוכב בעובר ושב, לא צובר ריבית ומאבד מערכו מדי יום.

נדבר על מסלולי הפקמים (פיקדונות קצרי מועד) שאמנם מציעים אחוזי ריבית נמוכה, אבל בד"כ מאבדים מערכם הריאלי… לכן נדבר על איך אפשר למנוע את איבוד הכסף הזה? כמומחית לאסטרטגיית השקעות, אחשוף אתכם לכל האלטרנטיבות הפיננסיות שיש היום לעולם החוץ בנקאי להציע, בין היתר העולם המתפתח של "ההלוואות חברתיות" – P2P, ולשיטות רבות נוספות שצברתי לאורך השנים ויישמתי בהצלחה עם מאות לקוחות.

מספרים על ההרצאות

השתתפתי בהרצאה על הבר שקרלין העבירה. היה מושלם, דיברה בגובה העיניים ונתנה טיפים מעשיים, כאלה שאפשר ללכת וליישם. ממליץ ללכת ולשמוע.
דניאל לוי
הייטקיסט
ההרצאה הסבירה לי מה כדאי לעשות ואיך לעשות את זה, הידע הרב שקרלין העבירה הוריד לי המון חששות שהיו לי ופתחו לי דלת לעולם ההשקעות.
שירלי דוד
מנהלת במשרד עו"ד
כשמרצה באה עם כל כך הרבה אנרגיה, ידע ואהבה למקצוע שלה, אין פלא שנהנתי כל כך והחכמתי כל כך, יש לקרלין גישה נכונה והיא יודעת להעביר לך אותה.
מייק רונן
אדריכל

לתאריכים או הרצאה בהתאמה אישית לחברות וארגונים

אפשר גם להתקשר אלי ישירות למשרד 03-6528888